Dlaczego warto z nami współpracować?

zdj1.png

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy mają długoletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Gwarantuje to długofalowy sukces i pomyślne przeprowadzenie projektu.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Oferujemy stawkę 10 000 zł za hektar wydzierżawionej ziemi. Umowa podpisana zostaje na okres 25 lat, co zapewnia stabilne i długotrwałe źródło dochodów. Stawka podlega corocznej waloryzacji w oparciu o roczny wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych za rok poprzedni.

zdj2.png
zdj3.png

Uczciwość

Nasze umowy skonstruowane są w sposób sprawiedliwy dla jednej, jak i drugiej strony. Mówimy stanowcze nie ukrytym haczykom i pułapkom. Umożliwiamy również uprawę ziemii aż do okresu rozpoczęcia budowy elektrowni fotowoltaicznej.

O nas 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, którego misją jest dynamiczny rozwój fotowoltaiki w północnej Polsce. Wiedza i doświadczenie każdego z członków naszego zespołu w branży fotowoltaicznej to gwarancja sukcesu. Jesteśmy firmą opierającą się w 100 % na polskim kapitale.

 

zdj4.png
zdj5.png

Jakich terenów poszukujemy?

Poszukujemy ziemii do dzierżawy na terenie całego województwa pomorskiego, jak i województwach sąsiadujących. Szczególnie zainteresowani jesteśmy terenami, które znajdują się w pobliżu GPZ- u (stacji elektroenergetycznej) lub przez które przebiega linia średniego napięcia. Minimalna wielkość interesującej nas działki to 1. 8 hektara. 

 

 
 

Obecnie realizujemy

Jesteśmy ludźmi czynu i nie lubimy rzucacamy słów na wiatr. Farma fotowoltaiczna w miejscowości Borzyszkowy o wielkości 2 MW to największa tego typu inwestycja na Pomorzu, zrealizowana w całości przez nas jako Inwestor.

 

Zapraszamy do kontaktu

Osobom zainteresowanym wydzierżawieniem ziemii zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, bądź do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej.

Chośnica 1, 77- 124 Parchowo

Tel. +48

Tel. +48

Adres email: biuro@eo.bau.pl

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za przesłanie!